Konsultacje prof. Murawa

Z uwagi na olbrzymią liczbę osób zgłaszających chęć odbycia konsultacji u prof. Dawida Murawy, w celu usprawnienia przyjęć prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Wiele osób rejestruje się na konsultacje do prof. Murawy, posiadając schorzenia spoza dziedziny aktywności zawodowej profesora, co wydłuża kolejki i powoduje opóźnianie właściwego postępowania.

Formularz nie zawiera złych ani dobrych odpowiedzi – jego rola sprowadza się do przyspieszenia procesu rejestracji, a co za tym idzie diagnostyki i leczenia oraz usprawnienia pracy zespołu Kliniki.

Celem tej ankiety jest wstępna ocena stanu zdrowia, celowości konsultacji oraz w uzasadnionych przypadkach, przekierowanie pacjentów do właściwych ekspertów w zespole.

Jak wygląda proces wstępnej rejestracji online?

1

Wypełnienie ankiety online

Kwestionariusz dostępny 24h zawiera wstępny wywiad medyczny określający stan pacjenta, historię choroby.
Umożliwia kontakt z kliniką o każdej porze.

2

Weryfikacja potrzeb pacjenta

Przesłane dane są analizowane przez wykwalifikowany zespół Kliniki w celu
określenia indywidualnych potrzeb pacjenta.

Pacjenci wymagający innych specjalistów są przekierowywani do nich.

Czas oczekiwania do 7 dni.

3

Umówienie wizyty do specjalisty

Po wstępnej ocenie danych personel kliniki kontaktuje się z pacjentem i proponuje termin wizyty u profesora Murawy, lub w uzasadnionych przypadkach u wskazanego przez prof. Murawę eksperta z zespołu Kliniki.

Formularz wstępnej rejestracji online na konsultację u prof. Dawida Murawy

Dane przekazywane dobrowolnie w poniższym formularzu podlegają regulacjom polityki prywatności i przetwarzania danych osobowych w klinice Murawa&Kostrzak Medical Partners. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na stronie RODO.

Podstawowym KRYTERIUM weryfikacji jest KAŻDORAZOWO dobro pacjenta i pokierowanie go do właściwego dla niego specjalisty.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Krok 1 z 3
Czy osoba wypełniająca formularz jest pacjentem